Prywatne Liceum Ogólnokształcące o profilu medycznym

Baner kierunku: Prywatne Liceum Ogólnokształcące o profilu medycznym

Dlaczego warto kształcić się u nas?

• Mamy ogromne doświadczenie w nauczaniu zawodów medycznych, wykształciliśmy ponad 20 tys. osób
  • Co istotne mamy wyposażone pracownie i laboratoria, które pozwalają uczyć się przedmiotów takich jak biologia czy chemia w praktyce, „na żywym organizmie”. Efekty nauki są wtedy zdecydowanie lepsze.
  • Nauczamy w małych grupach. Nauczyciele to kadra wybrana z najlepszych szkół. Studia o profilu medycznym to wymagający kierunek, dlatego ważne jest odpowiednie przygotowanie się do studiów jeszcze wcześniej .
  • Co najistotniejsze w naszej szkole nie ma konieczności chodzenia na korepetycje. Co niestety często ma miejsce w szkołach publicznych.
  • Nasi uczniowie już od pierwszej klasy dostają dodatkowych 5h tygodniowo z przedmiotów z rozszerzenia, podczas których powtarzają zagadnienia do matury, rozwiązują próbne testy

Jak to możliwe, że kształcimy za darmo?

• Otrzymujemy dofinansowanie z urzędu miasta, które umożliwia nam prowadzenie liceum nieodpłatnie.
  • Poza tym, mamy własną, doskonale wyposażoną bazę lokalową. Pracujemy na własnym sprzęcie.

Inne korzyści z nauki u nas:

• Dziennik elektroniczny
  • Współpraca z Uniwersytetem Medycznym (w przygotowaniu)
  • Spotkania ze studentami medycyny
  • Zajęcia z WF w fitness klubie i na basenie
  • Małe grupy, maksymalnie 16 osób

Adresaci naszego liceum to kandydaci na:

• medycynę,
  • stomatologię,
  • biotechnologię
  • inne studia o profilu medycznym

Wymogi/potrzebne dokumenty:

• Świadectwo ukończenia gimnazjum. Nie mamy szczególnych wymogów ani procedury kwalifikacyjnej. Zależy nam, żeby każdy mógł spróbować swoich sił w szkole o profilu medycznym.
  • Każdy uczeń potrzebuje też indywidualnego podejścia, tak więc kwalifikowanie według sztywno przyjętych zasad nie ma sensu

Lokalizacja szkoły:

Kielce, ul. Przecznica 6/9

Poznaj nas i zobacz nasze pracownie! Dni otwarte:

17.04, 15.05, 05.06, 10.07, 28.08 godz. 17-19 Kielce, ul. Przecznica 6/9