O nas

Wyposażenie pracowni

Lata doświadczeń

Nasze szkoły istnieją od połowy lat dziewięćdziesiątych, dzięki czemu mamy bogate doświadczenie na rynku edukacyjnym. Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasza oferta odpowiadała wymogom obecnego rynku pracy oraz spełniała wszelkie oczekiwania naszych słuchaczy. Łączymy specjalności tak, aby absolwent uzyskał szeroki profil możliwości zatrudnienia.

Prowadzimy kilka typów szkół w wielu miastach. Mamy swoje ośrodki w: Kielcach, Krakowie, Lublinie, Miechowie, Rzeszowie, Stalowej Woli, Warszawie i Zamościu.

Wyposażenie pracowni

Wyposażenie pracowni

Wybierając miejsce lokalizacji szkoły w poszczególnych miastach kierujemy się przede wszystkim jakością laboratoriów, które powinny zapewniać wysokie standardy wyposażenia, bowiem są one niezbędną podstawą do zdobywania wiedzy w zakresie praktycznej nauki zawodu i przygotowania do egzaminu końcowego.

W naszych szkołach zatrudniamy wybitnych specjalistów z różnych dziedzin nauki,
z wieloletnim doświadczeniem w swoim zawodzie, w tym wykładowców akademickich, lekarzy i farmaceutów. Dzięki temu cieszymy się bardzo dobrą opinią, a nasze formy kształcenia ogromnym zainteresowaniem.

Przyszłościowe kierunki

Przyszłościowe kierunki

Naszym największym obowiązkiem jest przede wszystkim doskonałe i rzetelne wykształcenie grupy ludzi, która w przyszłości zasili szeregi branży sektora medycznego, informatycznego oraz kosmetycznego i będzie kształtować przyszłość naszego kraju. Wierzymy, że oferując edukację na najwyższym poziomie proponujemy nie tylko nabywanie nowych umiejętności i zdolności, ale także zmieniamy życie i inspirujemy nowymi doświadczeniami.

Nieustannie staramy się zapewnić jak najniższe koszty edukacji tak, aby była ona dostępna dla każdego. Jednakże musimy pamiętać o tym, że wysoki poziom usług edukacyjnych wymaga nakładów finansowych, ponoszonych na nienagannie wyposażone pracownie, laboratoria oraz sale wykładowe tak, aby warunki zdobywania wiedzy były perfekcyjne.

Uczciwe umowy

Uczciwe umowy

Ponadto, jesteśmy odpowiedzialni w stosunku do naszych pracowników. Chcemy, aby każdy zarobił godziwe wynagrodzenie i tym samym aktywnie uczestniczył w procesie udoskonalania i kształtowania procesów nauczania w naszej firmie.

Dbamy o środowisko, w którym operuje firma i chętnie wspieramy wszelkie przedsięwzięcia, które przyczyniają się do rozwoju edukacji w danym regionie.

Traktujemy indywidualnie potrzeby naszych słuchaczy, zarówno jak i każdą szkołę, którą prowadzimy.

 

Szkoły „Omega”
Inspirujemy Wiedzą